First lot Previous lot Lot 133 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:133
Book nr:35864
Author:RECKELBUS, Louis (1864-1958)
Title:Bruges et ses environs (1892)
Description:Aquarel (52 x 35 cm), getekend links onder. Mooie vergulde lijst.
Note:Vroege aquarel uit 1892 met ontwerp voor een affiche. Centraal een kaartje met de verbinding van Brugge met de zee omringd door talrijke zichtjes van Brugge o.a. een panorama van de stad. Met vermelding: Projet d'une affiche-reclame pour la Ville de Bruges - classé premier en concours organisé par l'administration et communale en 1892'. Zeer interessant stuk voor Brugge
Price:€600 - €900
Sellingprice:€1900
First lot Previous lot ... 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 ... Next lot Last lot