First lot Previous lot Lot 129 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:129
Book nr:35958
Author:[PORTRET]
Title:Joseph van Huerne seigneur de Schiervelde et de Puyenbeke
Publisher:lithographie royale veuve Degobert
Description:26,5 x 21,5 cm, lithografie naar een tekening van P. De Vlamynck. Roestvlekjes en verkleuring in de marge
Price:€40 - €60
First lot Previous lot ... 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ... Next lot Last lot