First lot Previous lot Lot 128 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:128
Book nr:36363
Author:MILLET, Jean Francois, gen. FRANCISQUE. (1642 Antwerpen - Paris 1679)
Title:Landschappen met figuren in voorgrond
Description:Reeks van 10 etsen (21 x 31 cm), getekend 'Francisque Pin. Simon ex. Paris', 17e eeuw. Goede drukken, iets waterspoor in witte marge laatste blad
Price:€180 - €260
Sellingprice:€260