First lot Previous lot Lot 111 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:111
Book nr:36170
Author:GAREMYN, Jan (1712-1799)
Title:Hoofd van oude man (1745)
Description:Tekening (30.5 x 25.5 cm) in houtskool en wit krijt op blauw/grijs handgeschept papier, gedateerd '26 november 1745' links boven. Ingelijst
Note:Uit de collectie Louis Reckelbus, veiling Palais des Beaux-Art, Bruxelles (13/15-11-1962) lot 396
Price:€600 - €800
Sellingprice:€1100
First lot Previous lot ... 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 ... Next lot Last lot