First lot Previous lot Lot 11 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:11
Book nr:36318
Author:[KORTRIJKS AARDEWERK]
Title:Vrouw met kapmantel en beurs
Description:Polychroom aardewerk (41 cm), niet gemerkt, vermoedelijk Caesens
Price:€50 - €70