First lot Previous lot Lot 108 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:108
Book nr:35571
Author:FONTEYNE, Jules (1878-1964)
Title:Sinterklaas met dansende kinderen
Description:Grote ets (29.5 x 38 cm) met de hand gekleurd, op japans papier, getekend in potlood rechts onder. Vergulde lijst
Price:€380 - €450
Sellingprice:€700
First lot Previous lot ... 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 ... Next lot Last lot