First lot Previous lot Lot 1001 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:1001
Book nr:35450
Author:SENECA, Lucius Annaeus
Title:L. Annaei Senecae philosophi. Opera quae exstant omnia: a Iusto Lipsio emendate et scholiis illustrata. Editio quarta
Town:Antverpiae
Publisher:Ex officina Plantiniana Balthasaris Moreti
Year:1652
Description:In-folio, [20] + xxxvi + 911 pp. Geïllustreerd met gegraveerd portret van Justus Lipsius, een gegraveerde titel en 2 gegraveerde voorstellingen van Seneca (één ten voeten einde en een portretbuste), alle door Cornelis Galle gegraveerd. Bevat ook mooi versierde beginletters en sluitvignetten. Enkele marginale roestvlekken, enkele bleke waterranden in de laatste bladen. Vol perkamenten band uit de tijd, enkele krasjes, licht vervuild
Note:Postume editie met emendaties en aantekeningen van Lipsius. Ref. BB V, 138-140. Justus Lipsius (1547-1606) en het Plantijnse Huis, p. 167, 29. Brunet V, 276-277. Herkomst: Georges Vandevelde, Gand (stempel op schutblad)
Price:€380 - €450
Sellingprice:€600
First lot Previous lot ... 997 | 998 | 999 | 1000 | 1001 | 1002 Next lot Last lot