First lot Previous lot Lot 10 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:10
Book nr:36273
Author:CAESENS
Title:Vrouw met vuurkorfje op sokkel met kat
Description:Wit polychroom aardewerk (33 cm), gemerkt met stempel 'made in belgium'
Note:Zie cat. Volksaardewerk p. 97. Er wordt vermeld dat dit beeldje werd gemaakt naar een ontwerp van G. Pickery
Price:€120 - €180