First lot Previous lot Lot 94 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:94
Book nr:34303
Author:VANDEPUTTE - CANNEEL, J.G.
Title:Histoire du diocèse de Bruges
Publisher:Vandecasteele-Werbrouck
Year:ca 1850
Description:Plano (50 x 34 cm), lith. titel, 6 +160 + 2 pp met 19 portretten door Canneel in litho op chinees papier gedrukt door Degobert in Brussel. Volledig met kaart op dubbel formaat met het grondgebied van Vlaanderen in de Middeleeuwen. Halflederen band (rug ontbreekt)
Note:Naast de informatie over de Brugse Bisschoppen ook veel gegevens over de kloosterorden en kloosters (Duinenabdij, Ter Doest, Groeninghe, Hemelsdaele, Zwartzusters enz)
Price:€140 - €180
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 ... Next lot Last lot