First lot Previous lot Lot 937 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:937
Book nr:34441
Author:GIETTERMAKER, Claes Hendricksz
Title:Vermaeck der stuerlieden. Inhoudende de voornaemste stucken der zeevaert
Town:(Amsterdam
Publisher:[by Hendr. Doncker] Harman Aeltsz
Year:1659)
Description:In-8, [4]+191+[1] pp, gedrukt in gotische letters, met diagrammen in houtsnede. Wormgaatjes. Onderkant van titel en inleiding gescheurd. Vervuilde perkamenten band
Note:Herkomst: Augustijnerbibliotheek Witmarsum, Eindhoven. Slechts 2 ex. in STCN, deze ed. niet in Cat. NHSM, noch in Crown library. Giettermaker was in dienst van de VOC als examinator van de stuurlui. In 1660 verscheen bij dezelfde drukker: De vier boeken van 't vergulde licht der Zeevaart of de konst der Stuurlieden, wat werd herdrukt tot in de 18de eeuw
Price:€100 - €180
Sellingprice:€650
First lot Previous lot ... 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 | 939 | 940 | 941 ... Next lot Last lot