First lot Previous lot Lot 88 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:88
Book nr:34444
Author:ROYEN, Jacob van
Title:Antiquitates Belgicae, of Nederlandsche oudtheden zynde d'eerste opkomst van Holland, Zeeland, 'tSticht Utrecht, Overyzel, Vriesland, Braband, Vlaanderen, enz.
Publisher:Jacob van Royen
Year:1701
Description:In-8░, gegrav. titel + [14] + 224 + [16] pp. Ge´llustreerd met gegrav. titel door J. Goeree, een uitvouwbare landkaart, 11 gravures b.t. en 7 gravures in de tekst. Blz. 159-176 gescheurd. Vol lederen band uit de tijd, rug verguld, sterk gewreven. Bibliotheeketiket op rug. + 4 andere (samen: 5)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€100 - €200
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 ... Next lot Last lot