First lot Previous lot Lot 800 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:800
Book nr:34541
Author:[VAN CALOEN]
Title:Table généalogique de la noble et ancienne famille van Caloen
Description:Handgetekende rol (58 x 278 cm) met honderden kleine wapenschildjes in aquarel afgewerkt. Op handgeschept papier, tweede helft 18de eeuw. Met kleine herstellingen zoals gewoonlijk
Price:€280 - €360
Sellingprice:€580
First lot Previous lot ... 796 | 797 | 798 | 799 | 800 | 801 | 802 | 803 | 804 ... Next lot Last lot