First lot Previous lot Lot 742 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:742
Book nr:34670
Author:THOMAS a KEMPIS
Town:Brugge
Publisher:F. van Eeck
Year:1806
Description:In-16, 276 pp, lederen band uit de tijd. Vlaamse versie door Johannes Brugman. Bijgevoegd: Br. Benedictus Vander SLUYSE. Mengelingen over godsdienst en zeden. Brugge, Felix De Pachtere, 1825. In-8, 72 pp, half lederen band uit de tijd, rug verguld. (niet in Stadsbibliotheek Brugge) + CARACCIOLI. Spraek der religie. Brugge, Felix De Pachtere, 1825. In-8, viii, 160 pp, vertaald uit het Frans, naar de Antwerpse druk van 1777. (samen: 3)
Note:Herkomst: Bibliotheek Kapucijnen Brugge, met stempels
Price:€240 - €300
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 738 | 739 | 740 | 741 | 742 | 743 | 744 | 745 | 746 ... Next lot Last lot