First lot Previous lot Lot 739 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:739
Book nr:34674
Author:SOLLERIUS, Joannes Baptista
Title:Acta S. Godelevae V. et M. patronae Ghistellensium
Publisher:apud Jacobum Du Moulin
Year:1720
Description:In-4, [22 (van 24)], 354, [15 + 1 blanco] pp. Gegraveerd titelvignet met H. Godelieve (keert terug op p. 1). Met 1 uitv. plaat (abdij). Ontbreken 2 platen b.t. Stempel en inktvlek op de titel. Vol kalfsleder uit de tijd, gewreven, rug met 5 ribben, goudstempeling op de rug, gespikkelde sneden, met sleet.
Ref. BCNI 17745.
Bijgevoegd: Het leven van de heylige Godelieve, maget en martelaeresse, met eene beschryvinge van haere miraekelen, en de plaetzen alwaer haere H.H. Reliquien geert worden, getrokken uyt verscheyde Schryvers...Brugge, Cornelis De Moor, (1770). In-8, [viii], 294, [2] pp, genaaid, papieren kaft, gebruikssporen (samen: 2)
Note:Herkomst: Bibliotheek Kapucijnen Brugge, met stempels
Price:€260 - €300
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 735 | 736 | 737 | 738 | 739 | 740 | 741 | 742 | 743 ... Next lot Last lot