First lot Previous lot Lot 735 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:735
Book nr:34708
Author:[PLANTIJNDRUK]
Title:Psalterium Davidis, cum Canticis sacris & selectis aliquot Orationibus
Town:Antverpiae
Publisher:Ex officina Plantiniana
Year:1657
Description:Kl. in-8°, 606, [9] pp, volledig gedrukt in rood en zwart, fijn titelvignet in kopergravure, rood drukkersmerk in houtsnede op laatste blad. Lederen band, gekaft met perkament, bronzen sloten. Ref. BCNI 11367
Bijgevoegd: Horĉ divrnĉ breviarii Romani, ex decreto sacrosancti concilij Tridentini restituti... Antverpiae, Ex officina Plantiniana, 1723. In-8°, [32], 468, cxliii, [12], 73 pp, volledig gedrukt in rood en zwart, met gegraveerde titel, twee titelvignetten, gravures op volle pagina, slotvignetten in houtsnede. Aangevuld met 14 pp in handschrift in bruine inkt. Gebonden in vol donkerbruin varkensleder op houten platten, enkele schaafplekken, gemarmerde schutbladen, bronzen sloten.
+ Rituale seu Manuale Romanum... Antverpiae, ex architypographia Plantiana, 1760. In-4°, [8], 494, [1] pp, titelvignet (Defehrt), volledig gedrukt in rood en zwart, met muziekdruk. Gebonden in vol leder op eiken platten, wat geschaafd, bronzen sloten. Ex dono Mgr. Ant. J. Ph. Wemaer (3)
Note:Herkomst: Bibliotheek Kapucijnen Brugge (bibliotheekstempels op verso titels)
Price:€300 - €500
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 731 | 732 | 733 | 734 | 735 | 736 | 737 | 738 | 739 ... Next lot Last lot