First lot Previous lot Lot 734 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:734
Book nr:34453
Author:OUTHOF, Gerhard
Title:Verhaal van alle de hooge watervloeden, in deeze en andere plaatsen van Europa
Town:Embden
Publisher:H. van Senden
Year:1718
Description:In-8, [44]+504+52+100 pp, met de uitv. gegrav. kaart, ontbreken laatste 2 bladen van de index. Gedrukt in gotische letters. Zeldzame eerste editie, slechts 3 ex. in STCN, herdruk van 1720 komt vaker voor. Vervuilde perkamenten band. Bijgevoegd: ABRAHAM a S. CLARA. Judas den aarts-schelm. Amsterdam, Wed. J. Wolgers, 1717. In-8, perkamenten band + Frederik Leopold grave van Stolberg, Over de Liefde. Leyden, J.W. van Leeuwen, 1821. In-8, genaaid + 3 andere (samen: 6)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€120 - €180
Sellingprice:€320