First lot Previous lot Lot 733 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:733
Book nr:34391
Author:NIEREMBERG, Johannes Eusebius SJ
Title:Homiliae catenatae, sive collectaneae ex vetustis patribus
Town:Antverpiae
Publisher:Fr. Canisius
Year:1651
Description:In-folio, [24]+460+[18] pp, titel gedrukt in rood en zwart, mooi titelvignet in houtsnede (Jan Jegers). Tekst in 2 kolommen. Enkele kleine wormgaatjes in de marges. Weinig roestvlekjes. Bibliotheekstempels op verso titel en op schutbladen. Gebonden in vol perkament uit de tijd, licht vervuild, rode sneden
Note:Herkomst: bibliotheek Overveen, Nijmegen, Eindhoven. Ref. Palau 191.943; de Backer-S. V, 1751, 35. Slechts 1 ex. in STCV, oorspronkelijk verschenen te Lyon in 1649
Price:€90 - €140
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 729 | 730 | 731 | 732 | 733 | 734 | 735 | 736 | 737 ... Next lot Last lot