First lot Previous lot Lot 721 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:721
Book nr:34748
Author:KUYL, Peter Domien
Title:Gheel vermaerd door den eerdienst der heilige Dimphna : geschied- en oudheidskundige beschryving der kerken, gestichten en kapellen dier oude vryheid
Publisher:Buschmann
Year:1863
Description:In-8, [4]-vi-396-152 pp, versierd met front., lithogr. platen (Petyt) en stamboomtafel. Roestvlekjes. Gebonden in half chagrin uit de tijd, met hoeken, titel verguld op de rug
Note:Provenance: Bibliotheek Kapucijnen Brugge. Niet gevonden in veilingresultaten.
Dimfna wordt aangeroepen tegen krankzinnigheid, toevallen en duivelse bezetenheid; ook tegen slaapwandelen
Price:€70 - €90
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 717 | 718 | 719 | 720 | 721 | 722 | 723 | 724 | 725 ... Next lot Last lot