First lot Previous lot Lot 718 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:718
Book nr:34660
Author:JOANNES de Carthagena [O.F.M.]
Title:De religionis Christianae arcanis homiliae sacrae cum Catholicae, tum morales, in tres tomos distributae
Town:Antverpiae
Publisher:apud Ioannem Keerbergium
Year:1622
Description:3 dln. in 1 vol. in-folio, [xii], 520, [60] - [4], 536 - 446, [30] pp, prachtig identiek titelvignet op elk van de 3 delen. Mooie initialen in houtsnede. Wormgaten in de binnenmarge voorin (met tekstverlies). Bibliotheekstempel op verso titelblad. Gebonden in vol perkament op eiken platten, vervuild, met 1 bronzen slot (tweede verloren), scheur bovenaan de rug, boekblok deels gebroken
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven, Overveen. Ref. BCNI 7077. Slechts 2 ex. in STCV, niet in veilingresultaten
Price:€80 - €120
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 714 | 715 | 716 | 717 | 718 | 719 | 720 | 721 | 722 ... Next lot Last lot