First lot Previous lot Lot 712 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:712
Book nr:34671
Author:DU FAY, Petrus
Title:De pretiosissimo sanguine salvatoris nostri Jesu Christi, qui Brugae Flandriae servatur. Tractatus theologicus & historicus
Town:Brugis Flandrorum
Publisher:excudebat Nicolaus Breyghelius
Year:1633
Description:In-4°, [48] + 267 pp. Ontbreekt zoals vaak front. Bibliotheekstempel op verso titel. Vol perkament uit de tijd, (wat vervuild) platten met goudgestempeld lijnenkader en centraal goudgestempelde kruisiging op beide platten, gladde rug, sporen van sluitlinten.
Verhandeling over het mirakel van het H. Bloed in Brugge. Petrus Du Fay (Brugge, 1584-1639) was een dominicaan en godgeleerde. Richard et Giraud, Bibliothèque sacrée, ou dictionnaire universel, Paris, 1823, tome 10, p. 517. Eén exemplaar in de Brugse stadsbibliotheek. Ref. BCNI 8598.
Bijgevoegd: [Gabriel IAKEMIJN. Trivmphe van het heyligh lijden Christi Iesv. Brugghe, Nicolaes Breyghel, 1632]. In-12°, 459-[7] pp, gedrukt in gotische letters, mt houtsneden i.t. Ontbreekt titelpagina (in kopie bijgevoegd). Gebonden in perkament. Ref. BCNI 8487 (samen:2)
Note:Herkomst: bibliotheek Kapucijnen Brugge (met stempels)
Price:€280 - €360
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 708 | 709 | 710 | 711 | 712 | 713 | 714 | 715 | 716 ... Next lot Last lot