First lot Previous lot Lot 701 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:701
Book nr:34916
Author:[BAND]
Title:Missae defunctorum, juxta usum ecclesiae romanae, cum ordine et canone extensae
Town:Machliniae
Publisher:Typographia Hneccquiana
Year:1830
Description:Folio (41 x 25 cm), gedrukt in rood/zwart, 44 pp met leeslintjes, gravure bt, lichte gebruikssporen. Volle zwarte veloursband op houten paneeltjes met daarop gemonteerd zilveren beslag met voorstelling van doodshoofd, zeisen, spade, zandlopers en fakkels. In de hoekjes Sint-Jacobsschelpen. Klein stukje van een zilverbandje verloren, zilverbandjes soms iets vervormd, rug lichtjes gewreven
Price:€600 - €900
Sellingprice:€1400
First lot Previous lot ... 697 | 698 | 699 | 700 | 701 | 702 | 703 | 704 | 705 ... Next lot Last lot