First lot Previous lot Lot 7 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:7
Book nr:34692
Author:BEAUCOURT de NOORTVELDE, Patrice
Title:Description historique de l'église collégiale et paroissiale de Nôtre Dame à Bruges, avec une histoire chronologique de tous les prévôts suivie d'un recueil des Epitaphes anciennes & modernes de cette église
Publisher:Joseph De Busscher
Year:1773
Description:In-4°, [12], 343, [5] pp. Portret van Jean Vander Stricht (door Pilsen) en plaat van de O.L.V-kerk b.t. (door Heylbrouck), één gegrav. wapenschild van Vander Stricht (p.224), slotvignetten. Gebonden in half kalfsleder (19de eeuw), rug versierd met goud, scheur aan bovenste kapitaal.
Eerste editie van dit rijk gedocumenteerd werk over Kerk, Eekhoutabdij en Brugse families.
Bijgevoegd: Karel VERSCHELDE. De Kathedrale van S. Salvator te Brugge. Brugge, Gailliard, 1863. In-8°, 311 pp, met 5 platen b.t. Gebonden in half leder uit de tijd. + Alexandre COUVEZ. Inventaires des objets d'art qui ornent les églises et les établissements publics de la Flandre occidentale. Bruges, Alphonse Bogaert, 1852. In-8°, 661, viii, ii pp. Gebonden in half leder uit de tijd (samen: 3)
Note:Herkomst: Bibliotheek Kapucijnen Brugge
Price:€180 - €240