First lot Previous lot Lot 678 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:678
Book nr:34385
Author:VAN DE WOESTIJNE, Karel
Title:Verhalen
Town:[Antwerpen]
Publisher:Standaard-Boekhandel
Year:1944
Description:In-4°, 91 pp. Geïllustreerd met 4 originele droge-naald-etsen door J. Gorus. Onafgesneden , gebonden in half leder. Eén van de 300 luxe -exemplaren op Hollands papier Van Gelder (nr. 232). Beperkte oplage van 1000 exx.
Bijgevoegd: VAN DE WOESTIJNE, Karel, Wiekslag om de kim, Brussel, 1942, in-8°, 196 pp. Totale oplage van 110 exemplaren, dit is een gewoon ex. op featherweight-papier. 'Het menselijk brood', 'de Modderen Man', 'God aan zee' en 'het bergmeer', worden voor het eerst samen uitgegeven. Linnen band en stofwikkel (vlekken en scheurtje)
+ VAN DE WOESTIJNE, Karel, Goddelijke verbeeldingen, 's Gravenhage/Antwerpen, 1918, in-8°, 193 pp. Frontispice door Ramah. Gebonden in 3/4 marokijn. + idem. Zes duizend en één dag verhalen. Manteau, 1942. + 4 publicaties over Karel Van de Woestijne + 3 nummers van 'Vandaag' met bijdragen door Karel Van de Woestijne (11)
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 674 | 675 | 676 | 677 | 678 | 679 | 680 | 681 | 682 ... Next lot Last lot