First lot Previous lot Lot 655 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:655
Book nr:34641
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Cupido's
Description:Tekening (5 x 8.5 cm) in chinese inkt en aquarel, getekend links onder. Bijgevoegd: blad uit 'De vier heemskinderen' met uitgebreide opdracht (10 regels + handtekening van F.T.) aan familie Bogaert en Paaps. Samen ingelijst in verguld kadertje. + Briefkaart van F. Timmermans aan fam. Verschueren (Mechelen) tgv overlijden (2)
Price:€180 - €260
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 651 | 652 | 653 | 654 | 655 | 656 | 657 | 658 | 659 ... Next lot Last lot