First lot Previous lot Lot 618 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:618
Book nr:34825
Author:CLAES, Ernest
Title:Van den os en den ezel
Town:Brussel
Publisher:De Vrienden van het Boek
Year:1939
Description:30 cm, 51 pp, Frontisp. gesigneerd door de auteur en de kunstenaar, 4 gesigneerde etsen, 1 initiaal en 1 sluitstuk van Dis. NAEYAERT. Enkele roestvlekjes omslag. Oplage van 105 ex. (63/100) op geschept parcheminé Annam. Gebrocheerd, met omslag uitgever en etui. Bijgevoegd: overdruk 'De biecht van Wannes Raps' met 'teekeningen van Felix Timmermans' (2)
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 614 | 615 | 616 | 617 | 618 | 619 | 620 | 621 | 622 ... Next lot Last lot