First lot Previous lot Lot 56 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:56
Book nr:34779
Author:GODENNE, Léopold
Title:Malines Jadis & aujourd'hui
Town:Malines
Publisher:Godenne
Year:1908
Description:Gr. in-8°, tal. ill., 702, 2 pp, uitv. kaart bt. Halflederen band met nerven uit de tijd. Bijgevoegd: VANHAVERT - Geschiedenis der Metropolitane kerk van den H. Rumoldus. Mechelen, 1914. Uitg. kaftje + HERMANS - La vérité sur op, Signorken!. Malines, 1875. 8°, litho bt, uitg. kaft. + HYMANS - Fêtes de Juillet à Bxl. Bxl, 1856 + PALLEMAERTS, Boom tijdens de Fransche Omwenteling (1898) + PAQUAY - Tongeren voorheen. Geschiedkundige schets (1934) + VERBESSELT - De vrijheid Merchtem (1965) + LIERKENS - Geschiedenis van het Oude Graafschap de Stad en de Parochie den Lande en Hertogdomme van Aarschot. Heist, 1926. 8°, 174 pp, uitg. kaft (8)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€120