First lot Previous lot Lot 548 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:548
Book nr:34316
Author:STUYVAERT, Victor (1897-1974)
Title:Cordelia
Description:Prachtige tekening met inkt en aquarel, goudgehoogd, zijaanzicht van Cordelia (uit King Lear van Shakespeare), 37 x 25,5 cm. In linnen passe-partout, ingelijst, achter glas. Gesigneerd en gedateerd 54.
Bijgevoegd: idem. Judith in een glanzend bruidskleed gestoken 27,5 x 20,5 cm, mooie grisailletekening, gesigneerd en gedateerd 55
Price:€120 - €160
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 544 | 545 | 546 | 547 | 548 | 549 | 550 | 551 | 552 ... Next lot Last lot