First lot Previous lot Lot 50 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:50
Book nr:34781
Author:GÉNARD, Pieter
Title:Anvers à travers les âges
Publisher:Bruylant-Christophe & cie
Year:[1886-1892]
Description:2 vol. gr. in-4°, XL- 564 ; 616 pp, rijk geïllustreerd i.t. en b.t. Volledig met groot uitvouwbaar plan 'Ville d'Anvers' door A. Scheepers. Prachtige uitgeversbanden, ruggen in leder (gewreven), platten in grijsblauw perkaline, met decor in goud en zilver, goud op snee.
Bijgevoegd: Catalogue des tableaux de maîtres anciens et modernes des écoles flamande, française, hollandaise, etc. et des tapisseries etc. composant le musée forme à Anvers par M. Edouard KUMS. Buschmann, 1898. Gr. in-4°, ill., broché. + Max ROOSES. Oud-Antwerpen. Waterverfschilderingen en teekeningen door Frans van Kuyck = Le vieil Anvers. Aquarelles et dessins de Frans van Kuyck. Brussel, Lyon-Claesen, 1894. In-4° oblong, originele kartonnage, met sleet + 1 andere (samen: 5)
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 ... Next lot Last lot