First lot Previous lot Lot 5 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:5
Book nr:33995
Author:BARLANDUS, Hadrianus
Title:Ducum Brabantiae chronica
Publisher:Officina Plantiniana, apud Ioannem Moretum
Year:1600
Description:In-folio, [16], 192, [50] pp. Volledig met de kaart van Brabant. Met titelvignet, wapens Albrecht en Isabella, 36 kopergravures van Galle met portretten ten voeten uit, te beginnen bij Pepijn van Landen. Portret 29 is overkleefd met de juiste (Lotarius Ludovicus Pius). Drukkersmerk in houtsnede op laatste pagina. Marge van titelblad versterkt. Roestvlekjes. Gebonden in soepel perkament, gegolfd, gebruikssporen, restauraties, titel in inkt op de rug
Note:Ref. Funck: 272 ; Bibl. Belgica B279 ; Adams B-210 ; Machiels B-116. Tekst aangevuld door J.B. Vrients
Price:€300 - €400
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ... Next lot Last lot