First lot Previous lot Lot 496 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:496
Book nr:34680
Author:ISRAELS, Isaac (1865-1934)
Title:Staande naakten
Description:Houtskool en kleurpotlood (27 x 22.5 cm), getekend rechts onder 'Atelier Isaac Israël' stempeltje. Verguld lijstje.
Note:Herkomst: Ex collectie Stöcker (Lugt 1478) stempeltje op de keerzijde tekening
Price:€800 - €1400
First lot Previous lot ... 492 | 493 | 494 | 495 | 496 | 497 | 498 | 499 | 500 ... Next lot Last lot