First lot Previous lot Lot 484 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:484
Book nr:34818
Author:DE SAEDELEER, Valerius (1867-1942)
Title:Molen in sneeuwlandschap
Description:Lithografie (34 x 42 cm) in kleur, get. in steen en in potlood recht onder. Met lichte bruine vlekjes. Opdracht in potlood van de kunstenaar aan Monique Mylle (links onder). Proef, voor de definitieve versie in andere kleuren (enig exemplaar). Ingelijst in kader uit periode
Price:€200 - €300
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 480 | 481 | 482 | 483 | 484 | 485 | 486 | 487 | 488 ... Next lot Last lot