First lot Previous lot Lot 483 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:483
Book nr:34819
Author:DE SAEDELEER, Valerius (1867-1942)
Title:Landschap na onweder
Description:Kleurgravure (62 x 65 cm), getekend in potlood door kunstenaar en met opdracht in potlood links onder 'met oprechte vriendschap, 7 april 1937 + handtekening kunstenaar'. Met roestvlekjes vooral in witte marges. Vergulde lijst
Price:€180 - €300
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 479 | 480 | 481 | 482 | 483 | 484 | 485 | 486 | 487 ... Next lot Last lot