First lot Previous lot Lot 473 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:473
Book nr:34489
Author:CLAUS, Emile (1849-1924)
Title:Dinant
Year:1896
Description:Tekening in kleurpotlood op papier, gesigneerd en gedateerd rechts onder, 29 x 20,5 cm. Het landelijk zicht stelt een hoeve voor met een boom op de voorgrond. Op de versozijde: figuren en vogels, in zwart potlood. Mooie vergulde lijst
Price:€800 - €1200
First lot Previous lot ... 469 | 470 | 471 | 472 | 473 | 474 | 475 | 476 | 477 ... Next lot Last lot