First lot Previous lot Lot 47 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:47
Book nr:34691
Author:GAILLIARD, B.J.
Title:Kronyk of tydrekenkundige beschryving van Brugge
Town:Brugge
Publisher:J. Gailliard
Year:1849
Description:In-8°, viii, 390 pp en 8 litho's van Brugge b.t. + 2 extra platen in litho. Enkele roestvlekjes. Gebonden in half leder uit de tijd, rug versierd met goud.
Bijgevoegd: idem. Éphémérides Brugeoises ou relation chronologique des événements qui se sont passés dans la ville de Bruges. Bruges, Gailliard, 1847. In-8°, [4], 474, v pp. en 168 gekleurde wapens b.t. op 7 dubbele pltn. Scheur in laatste blad (errata). Gebonden in half leder uit de tijd (samen: 2 vols.)
Note:Herkomst: Bibliotheek Kapucijnen Brugge
Price:€180 - €260
Sellingprice:€240