First lot Previous lot Lot 467 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:467
Book nr:34317
Author:BRACKE, Michel (1933-)
Title:Portret kunstschilder Henri Vandermoere
Description:Originele tekening, 33,5 x 31,5 cm, gesigneerd rechts onder, gedateerd 1969 op keerzijde.
Bijgevoegd: 9 originele gravures, verschillende formaten gesigneerd in potlood rechts onder. Waaronder: D'helle (huis hoek Kraanlei Rodekoningstraat), Apotheker, Seizoen daken, 't Verkwijnhof, meisje met vlechten...
+ idem. 8 linosnedes: waaronder Hoekje ; Burocrazy, Anonymaat, St. Martens Latem gezegend oord,
+ idem. Kalender met 13 lino's van Michel Bracke (zichten van Gent), Davidsfonds Wondelgem, 2000.
+3 grafische werken van andere kunstenaars + menukaart ontworpen door Michel Bracke + 36 nieuwjaarswensen van dezelfde kunstenaar (originele grafiek) + 3 andere kleine etsen + klein figuurtje in terracotta
Note:Uit de collectie van René Sevens. Michel Bracke: raconteur, zanger, kunstenaar en filosoof uit Wondelgem
Price:€80 - €140
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 463 | 464 | 465 | 466 | 467 | 468 | 469 | 470 | 471 ... Next lot Last lot