First lot Previous lot Lot 465 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:465
Book nr:33813
Author:BONDUEL, Roger (1930-2019)
Title:Drie tekeningen/aquarellen met voorstelling van stilleven met kip, zittend meisje en landschap (De Leie)
Description:Formaat: 20.5 x 24.5 cm, 27.5 x 21.5 cm en 18 x 28 cm. Allen getekend door kunstenaar en gedateerd tussen 1952/57
Price:€180 - €260
First lot Previous lot ... 461 | 462 | 463 | 464 | 465 | 466 | 467 | 468 | 469 ... Next lot Last lot