First lot Previous lot Lot 464 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:464
Book nr:33812
Author:BONDUEL, Roger (1930-2019)
Title:Drie aquarellen/tekeningen met vrouwelijke naakten
Description:Formaat: 27.5 x 21.5 + 27 x 21.5 cm en 27 x 14 cm. Alles getekend en gedateerd (1954/57) rechts onder
Price:€240 - €360
First lot Previous lot ... 460 | 461 | 462 | 463 | 464 | 465 | 466 | 467 | 468 ... Next lot Last lot