First lot Previous lot Lot 46 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:46
Book nr:34689
Author:FEYS - VAN DE CASTEELE
Title:Histoire d'Oudenbourg accompagnée de pièces justificatives comprenant le cartulaire de la ville et de nombreux extraits des comptes communaux
Publisher:Société d'Émulation - Aimé De Zuttere
Year:1873
Description:2 vols. in-4°, xi, 724 ; 549 pp, met 7 lithografische platen b.t. (Petyt), front. gebonden na p. 352 van deel 1, genummerd exemplaar, n° 9. Roestvlekjes. Gebonden in half leder uit de tijd
Note:Herkomst: Mgr. Ant. J. Ph. Wemaer, Bibliotheek Kapucijnen Brugge
Price:€160 - €220
Sellingprice:€260