First lot Previous lot Lot 458 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:458
Book nr:34932
Author:BAMPS, Paul (1862-1932)
Title:5 werken
Description:1. 'Vissersboot op strand in de Panne'. Gouache/aquarel (53 x 39 cm), get. rechts onder. Moderne lijst. 2. 'Vissershuisjes in duinen'. Gouache/aquarel (36 x 42 cm), get. rechts onder. Moderne lijst. 3. 'Vissersboten op strand van de Panne'. Gouache/aquarel (37 x 45 cm), get. rechts onder. Moderne lijst. 4. Marine de Van Eyll. Huile sur carton (18 x 21 cm) 5. GOREAZO - Vue de fermette. Huile sur bois (22 x 28 cm), sign. en bas droite (5)
Note:Leerling van H. Cassiers
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 454 | 455 | 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | 461 | 462 ... Next lot Last lot