First lot Previous lot Lot 446 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:446
Book nr:34859
Author:VESTDIJK, Simon
Title:De bruine vriend
Town:Utrecht
Publisher:De Roos
Year:1982
Description:In-4°, met originele etsen van Simon Koene. Gedrukt op Hahnemühle. Bindwerk door van Waarden. Bijgevoegd: idem. Barioni et Peter. Utrecht, De Roos, 1974. In-8°, met ill. van Mart Kempers. Bindwerk door Proost & Brandt. + idem. De verdwenen horlogemaker. Utrecht, De Roos, 1983. In-8°, met tekeningen van Jack Prince. Bindwerk door Van Waarden. + Jac. van LOOY. Utrecht, De Roos, 1969. In-8°, met houtsneden door Gerrit Noordzij. Gedrukt op esparto-papier van Grosvenor, Chater & co. Bindwerk door Proost & Brandt. + N.W. GOGOL. De neus. Utrecht, De Roos, 1980. In-8°, vertaling van Charles B. Timmer. Met ill. door Hermanus Berserik. Gedrukt op Hahnemühle. Bindwerk door Van Waarden. + B. WITKOVSKY. Den Oceaan over: Nederland en België. Utrecht, De Roos, 1974. In-8°, vignetten van William D. Kuik, op Hahnemühle-Büttenpapier. Bindwerk door Proost & Brandt. + Albert HELMAN. Mijn aap schreit. Utrecht, De Roos, 1983. In-4°, met tekeningen door Peter van Hugten, op Hahnemühle Bütten, bindwerk door Van Waarden. + Daniil CHARMS. Een oude vrouw. Utrecht, De Roos, 1985. In-4°, tekeningen van Jan Kuiper, op Hahnemühle Bütten, bindwerk door Van Waarden. (8)
Note:Beperkte gen. oplages, alle n° 135/175
Price:€90 - €120
First lot Previous lot ... 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 | 450 ... Next lot Last lot