First lot Previous lot Lot 444 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:444
Book nr:34862
Author:NESCIO
Title:De uitvreter - Titaantjes - Dichtertje
Town:Utrecht
Publisher:De Roos
Year:1970
Description:In-4°, illustraties van Pieter Groot. Op Darwin houtvrij offset van Bührmann. Gebonden. Bijgevoegd: Nicolai GOGLJ. De mantel. Utrecht, De Roos, 1946. In-8°, illustraties van Peter Spier. Op hollandsch papier Van Gelder Zonen. Gebonden in half perkament. + BELCAMPO. Het grote gebeuren. Utrecht, De Roos, 1958. In-4°, met houtsneden van H.P. Doebele. Op Zerkall-Bütten. Bindwerk van Brandt & zoon. + Alexander S. POESJKIN. Het schot. Utrecht, De Roos, 1978. In-8°, met illustraties van Lex Metz. Op Hahnemühle-Bütten. Bindwerk door Van Waarden. + Twee verhalen van Jan ARENDS. Keefman/ Vrijgezel op kamers. Utrecht, De Roos, 1982. In-8°, met ill. van Jacques JANSSEN. Op Hahnemühle-Bütten. Bindwerk door Van Waarden. + Bauers reis naar Moskou. Utrecht, De Roos, 1956. In-8°, op Hollandsch velijn van Van Gelder Zonen. Bindwerk door Brandt & Zoon. (6)
Note:Beperkte gen. oplages, alle n° 135/175
Price:€70 - €100
First lot Previous lot ... 440 | 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 ... Next lot Last lot