First lot Previous lot Lot 441 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:441
Book nr:34805
Author:HOLST, Adriaan Roland
Title:Een winter aan zee
Town:Utrecht
Publisher:De Roos
Year:1963
Description:In-4°, met etsen door Jeanne Bieruma Oosting. Ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van de dichter. Op Hahnemühle-Bütten. Bindwerk door Brandt & zoon. Bijgevoegd: idem. De dood van Cuchulainn van Murhevna. Utrecht, De Roos, 1951. In-8°, met droge-naald-etsen door Erik Thorn Leeson. Gedrukt op simili-japon Van Gelder Zonen. Bindwerk door Brandt & Zoon + Berechten aen de lezer door den dichter H.K. POOT. Utrecht, De Roos, 1957. Op handgeschept papier van J.W. Zanders. Bindwerk door Brandt & zoon. + F. BORDEWIJK. Huissens, een climacterium. Utrecht, De Roos, 1965. Bindwerk door Proost en Brandt. + Dertig verzen van Gerrit ACHTERBERG. Utrecht, De Roos, 1968. In-4°, etsen van Ru van Rossem. Op Hahnemühle-Bütten. Bindwerk door Proost en Brandt. + 3 andere (samen: 8)
Note:Beperkte gen. oplages, alle n° 135/175
Price:€90 - €120
First lot Previous lot ... 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | 442 | 443 | 444 | 445 ... Next lot Last lot