First lot Previous lot Lot 440 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:440
Book nr:34800
Author:GARCÍA LORCA, Federico
Title:Sonnetten van de duistere liefde
Town:Utrecht
Publisher:De Roos
Year:1990
Description:In-8°, tweetalige uitgave, Nederlandse vertaling door Francine Mendelaar. Litho's in kleur door Chris Buursen. Beperkte gen. oplage, dit is nr. 135/175 op Simili Japon papier. Gebonden door Binderij Phoenix.
Bijgevoegd: Ludovico ARIOSTO. Orlando Furioso. Utrecht, De Roos, 1994. In-8°, eerste zang in de vertaling van Ike Cialona. Beperkte gen. oplage, dit is nr. 135/175 op Zerkall velijn. Gebonden door Van Waarden in 50 jaar oud linnen lompen marbré. + Luis de Camões. Saudades en andere verzen. Utrecht, De Roos, 1953. In-4°, met een portret van de auteur in houtsnede door J.B. Sleper. Beperkte gen. oplage, dit is nr. 135/175 op Antiqua Hollands Pannekoek papier. Gebonden door J. Brandt & zoon. + Luigi PIRANDELLO. De pijn om zo te leven. Utrecht, De Roos, 1989. In-8°, tekening van Alfons van Heusden. Beperkte gen. oplage, dit is nr. 135/175 op Zerkal Bütten. + Geerten Gossaert. Priapaeën, ingeleid en geannoteerd door Hans van Straten. Utrecht, De Roos, 1983. In-8°, met etsen van Toussaint Essers. Beperkte gen. oplage, dit is nr. 135/175 op Hahnemühle-Bütten. Gebonden bij Van Waarden. + 3 andere: Bezwaarlijke liefde / Folgore, de maanden / De Vierlingen van den Heer van Pybrac. (samen: 8)
Price:€90 - €120
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | 442 | 443 | 444 ... Next lot Last lot