First lot Previous lot Lot 438 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:438
Book nr:34866
Author:BILDERDIJK, W. (vert.)
Title:Kort verhaal van eene aanmerklijke luchtreis en nieuwe planeetontdekking, uit het Russisch vertaald
Town:Utrecht
Publisher:De Roos
Year:1963
Description:In-8°, met ill. van William D. Kuik. Gedrukt op Zerkall-Bütten Ingres. Bindwerk door Brandt & Zoon. Bijgevoegd: Marcellus EMANTS. Inwijding, Haags leven. Utrecht, De Roos, 1949. 2 vol. in-4°, met ill. van Jan Roëde. Gedrukt op Van Gelder Zonen. Bindwerk door Brandt & Zoon. + Thomas de QUINCEY. De Engelsche postwagen. Utrecht, De Roos, 1952. In-8°, met gravures door S.L. Hartz, op wit velijn Van Gelder Zonen. Bindwerk door Brandt & Zoon. + J.M.A. BIESHEUVEL. Avonturen van Joachim Müller. Utrecht, De Roos, 1986. In-4°, met ill. door Mart Kempers. Gedrukt op Hahnemühle Bütten. Bindwerk door Van Waarden. + 3 andere (8 vol. samen)
Note:Beperkte gen. oplages, alle n° 135/175
Price:€80 - €100
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 434 | 435 | 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | 442 ... Next lot Last lot