First lot Previous lot Lot 424 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:424
Book nr:34550
Author:VAN ROOSMAELEN, Frans (1943-2013)
Title:Aurora
Year:1991
Description:Kunstmap met gedichten van Remi de Cnodder en 4 kleurlitho's van Frans Van Roosmaelen. Beperkte oplage van XII + 50 exemplaren, dit is nr. 13, gesigneerd door de kunstenaar en de dichter. Rode perkaline map met goudopdruk
Price:€40 - €60
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 420 | 421 | 422 | 423 | 424 | 425 | 426 | 427 | 428 ... Next lot Last lot