First lot Previous lot Lot 418 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:418
Book nr:34030
Author:[STUYVAERT] POE, Edgar Allen
Title:De Amontillado
Town:Gent
Publisher:Stedelijke jongensberoepsschool
Year:1936
Description:Kl. in-4, 'dit boek is niet in den handel, het behoort tot de bijzondere reeks van V. Stuyvaert en draagt het nummer 276'. Luxueus gebonden in zwart marokijn, versierd met goud en rood inlegwerk, kop verguld.
Bijgevoegd: 12 andere boeken met illustraties van Victor STUYVAERT, nl. Middeleeuwsche liedekens (Stols, 1935), Tijl Uilenspiegel (Opdebeek, 1935), Het Daghet in den oosten (Willems-fonds, 1936), Beatrijs (Stols, 1937), Heer Halewijn (Wereldbibliotheek, 1939), Johan DAISNE, Kernamont (Manteau, 1939), Johan DAISNE, Ikonakind (Manteau, 1946), 2 x Floris ende Blancefloer (1940), De Roman van Tristan en Isolde (1955), Eugemer (1963), Het Nibelungenlied (1961). Samen: 13
Price:€80 - €120
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 414 | 415 | 416 | 417 | 418 | 419 | 420 | 421 | 422 ... Next lot Last lot