First lot Previous lot Lot 406 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:406
Book nr:34928
Author:[MASEREEL] VAN PARYS, Joris
Title:Masereel, een biografie
Publisher:Houtekiet
Year:1996
Description:In-8, 448 pp, ill., tweede druk. Linnen band en stofwikkel. + Frans MASEREEL. Antwerpen. Mercatorfonds, 1968. In-4, met 78 illustraties. Linnen band + Het werk van Frans Masereel, met een inl. van Just Havelaar. Den Haag, "De Baanbreker", 1930. In-4 oblong, ill. Linnen band
Price:€60 - €90
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 | 408 | 409 | 410 ... Next lot Last lot