First lot Previous lot Lot 393 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:393
Book nr:34566
Author:[MASEREEL, F.] - FÖLDES, Jolan
Title:De Straat van de Visschende Kat
Town:Gent
Publisher:Snoeck-Ducaju & zoon
Year:1947
Description:In-4°, 367 pp. Beperkte oplage van 1000 exx. Tekeningen en typografische verzorging door Frans Masereel (35 houtsneden en 1 kleurenhoutsnede). Exemplaar n° 28 op houtvrij papier 'velin La Hulpe'. Halflederen uitgeversband met goudopdruk (lichtjes gewreven aan uiteinden). Fris exemplaar. Bijgevoegd: C. DE COSTER - La légende d'Ulenspiegel. Bois de F. Masereel. Anvers, 1932. 4°, 598 p. Toile d'éditeur. Signé en crayon par Masereel (2)
Note:Originele eerste editie
Price:€80 - €120
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 ... Next lot Last lot