First lot Previous lot Lot 371 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:371
Book nr:34772
Author:DOUDELET, Charles
Title:Beatrijs
Publisher:Buschmann
Year:1901
Description:In-4°, 78 pp, op dik geschept papier van de firma Van Gelder Zonen, nr. 105/250. Met volblad houtsneden, brede randversieringen en vignetten in hout gesneden door Edward Pellens naar Charles Doudelet. De houtsneden zijn meest in twee kleuren gedrukt.
Prachtige band in blond kalfsleder met rijke motieven (Meiboom, kroontje, vogels) in de stijl van het werk en koperen slootjes en een leeslint in groene zijde. De sneden zijn verguld en versierd met motieven. Oorspronkelijke lederen beschermdoos nog aanwezig. Bijgevoegd: 'Annexe à l'édition de Beatrice illustrée par Ch. Doudelet. Traduction française'. Anvers, J.E. Buschmann, 1902. 4°, 6, x, 1 pp. Orig. uitgeverskaftje
Note:Ref. Vlaamse bibliofiele uitgaven 21. - S. Leten, Charles Doudelet illustrateur, 1978/79, I, p. 2.
Price:€1200 - €1800
Sellingprice:€3800
First lot Previous lot ... 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 ... Next lot Last lot