First lot Previous lot Lot 358 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:358
Book nr:34559
Author:CLAUS, Hugo
Title:FŻga
Town:Hasselt
Publisher:De volle maan
Year:[1979]
Description:56 x 38 cm, cyclus van 8 haikoes, met 8 originele, genummerde en gesigneerde kleurenlithografieŽn door Hugo Claus. Gedrukt op 250 gram Arches. Beperkte gen. oplage van 300 + 26 exemplaren. Dit is nr. 181/300, gesigneerd door de dichter. Losbladig in blauwe map, in japans Iamane papier (rug wat gewreven)
Note:Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 113
Price:€260 - €360
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 ... Next lot Last lot